אודות | צרו קשר

חיפוש :

שרשרת כוכב

ישנם צורות רבות שאנו אוהבים ומעדיפים בבחירה של תכשיטים, יש האוהבים לבבות משולבים בטבעות בצמידים או בשרשראות, המסורתיים יותר אוהבים למשל את סמל מגן הדוד המרגש, מגוון האפשרויות והצורות הוא רב ואין סופי ורבים אוהבים גם את הצורה הנפוצה של הכוכב, שכנראה נותן להם להרגיש שהם כוכבים אמיתיים. אז גם אם את רוצה להרגיש כמו כוכבת אמיתית, את מוזמנת להתרשם מהקולקציה המרהיבה שלנו הכוללת מגוון גדול ומקורי של שרשראות כוכב מדהימות, שרשרת כוכב.

שרשראות כוכב עיצוב יוקרתי ומהודר

לתכשיט כידוע יש לא רק את התפקיד המסורתי של לקשט את המראה הכללי שלו ולהדגיש אותו, אלא יש בתכשיטים גם אמירה רבה וכמובן היסטוריה גדולה וביטוי אמנותי נרחב ורב כישרונות. אין ספק שלשרשרת הכוכב יש אמירה מיוחדת במינה כאשר עם השרשרת הזו אפשר ממש לנצנץ ככוכבים בשמיים. האמירה העומדת מאחורי השרשרת הכל כך יפה והמבוקשת הזו, שמתאימה וכובשת גם את כל הגילאים ואת כל המגזרים זה להרגיש זוהרת, נוצצת ומיוחדת. אף אחד לא נשאר אדיש למראה של כוכב מנצנץ בשמיים וגם לא למראה של תכשיט יפה כל כך שבולט בצורה מיוחדת על הצוואר עם העיצוב היוקרתי והמהודר ביותר.

שרשרת כוכב המתנה האולטימטיבית

אין ספק שגם כמתנה מיוחדת ואולטימטיבית, כזו שכל אחת תרצה ותשמח לקבל, שרשראות הכוכב בגדלים שונים הן מהמתנות הנרכשות ביותר. הן מביעות לזו המקבלת את המתנה את הרגש העמוק והאוהב שיש אליה, שהיא כמו כוכב, שהיא יקרה ונטועה עמוק בלב כולם וזוהרת ומאירה את הסביבה שלה תמיד. אין ספק שאם אתם רוצים בוודאות לרגש מישהי שיקרה ללבכם במתנה מיוחדת כל כך, שרשראות הכוכב עם הקולקציה המרהיבה והיוקרתית יעשו בקלות את העבודה. ניתן לבחור את הכוכב בגדלים ובצורות שונות ליצירת מראה מיוחד ומושלם. ענידת תכשיט המשולב בכוכבים מוסיף רבות ליצירת הופעה מקורית ומושכת גם לאירועים יוקרתיים וחשובים, וגם ליום יום. הכוכב נותן לכל אחת הרגשה מיוחדת וגם ברגעים קשים יותר הוא מזכיר לה מי היא ומה הסמליות שלה, לכן לא ניתן להתעלם מהשרשרת הזו כי היא בהחלט מנצנצת למרחקים ומאירה את כולם בשפע של אור ואנרגיות טובות.

שרשרת כוכב, לב או ירח- מה התליון של השרשרת אומר עליך

לכל אחת יש שרשרת עם תליון שהיא אוהבת במיוחד ובקושי מורידה אותה. הבחירה בתליונים ספציפיים בדרך כלל נעשית עם שיקול של יופי ומראה בלבד, אך הבחירה של התליו והחיבור שלך אליו, מעידה רבות על הנפש שלך ועל מי שאת.

שרשרת כוכב

שרשרת כוכב היא אחת הבחירות הנפוצות של נשים בשרשרת. במידה ויש לך שרשרת כוכב שאת אף פעם לא מורידה, או שתמיד חשקת בשרשרת כוכב כנראה שאת בחורה עם שאיפות שמגיעות עד השמיים. הבחירה לענות את הסמל של הכוכב, מסמל על הצגת המטרות והחלומות הגדולים שלך אל העולם. את שואפת להגיע הכי גבוה ולעשות את זה הכי טוב שאת יכולה. כמו הכוכבים שבשמיים, אין לך בעיה לעבוד בצוות ובשיתוף פעולה עם אחרים, אך את משקיעה בעצמך ודואגת תמיד לזהור ולהיראות במיטבך לא משנה מה קרה.

שרשרת לב

מעטות הנשים שלא היה בבעלותן אי פעם שרשרת עם סמל של לב, אבל אם את מאלה שעדיין לא מוכנות להחליף לשרשרת אחרת, כנראה שאת בן אדם ששווה מאוד להיות קרוב אליו. לב מסמל בתרבות את הרגשות ובעיקר את רגש האהבה. בחורה שעונדת את סמל הלב על צווארה, לא מתביישת להגיד שהיא מחפשת אהבה ושכנראה היא גם קצת חסרה לה. בחורות שמעדיפות את תליון הלב מאופיינות כבחורות אמוציונאליות שמונעות על ידי הרגש, אך אלה בעיקר בחורות שיש להן עודף אהבה לחלק לקרוביהן.

שרשרת ירח מלך הכוכבים

בדומה לבחורות שעונדות שרשרת כוכב, גם שרשרת ירח מעידה על שאיפות גדולות ומטרות ענקיות. אך הבחירה בשרשרת ירח מסמנת אינדיבידואליות וחשיבה עצמאית ומפותחת. הירח פועל בשעות הלילה, ודואג להאיר לנו אותו. שרשרת ירח מסמלת מישהי שעובדת קשה ללא הפסקה ולפעמים צריכה להילחם על הכרת התודה של הסביבה אך זה לא מונע ממנה להמשיך. בחורות שמעדיפות את סמל הירח מעדיפות לעבוד לבד ומסרבות לקבל עזרה ותמיכה מהסביבה גם כשצריך.

img_ArticleTag שרשרת כוכב
בניית אתרים 2all