אודות | צרו קשר

חיפוש :

צמידי כסף

לצמיד יש ייחודיות רבה כי מה שמיוחד בצמידים, זה שהם יכולים להתאים בהצלחה רבה ולהיראות נפלא בכל מבנה גוף. אם למשל שרשראות רחבות צריכות להיות מתאימות בגודלן לנשים צוואר קצר, למשל וכמובן טבעות בגדלים שונים לא ישתלבו ויתאימו לגודל אצבעות הידיים של כל אחת, צמידים יתאימו בקלות רבה לכל מבנה גוף, צמידי כסף.

צמידים מכסף לכל טעם אישי

מגוון צמידי הכסף המרהיבים עם הסוגים השונים של עובי, עיצובים וצורות קולעים לכל טעם אישי שלך, ועל פרק היד צמיד נראים מרשימים ונפלאים בכל גודל וצורה. צריך לציין גם שצמיד מתאים לא רק לענידה על פרק היד אלא גם באופן טרנדי ואופנתי מאד היום על אמצע הזרוע, כאשר את בוחרת ללבוש שמלה או חולצה ללא שרוולים. זה ידוע שהצמידים מושכים את תשומת הלב לכיוון הידיים כי יותר מקשטים את האצבעות ופחות את פרק היד, לכן צמיד שמשולב נכון בהופעה שלך ידגיש את המראה הכללי שלך בצורה בולטת וזוהרת יותר, וימשוך את תשומת הלב באירועים או בעת שיחה.

צמידי כסף לשלב את הצמידים להופעה יפה במיוחד

לצמידי כסף יכולת מרשימה ובולטת להבליט את היופי הטבעי ואת הגוון של העור, אם זה לבעלת העור הבהיר זה יוצר מראה יותר עסקי ומתוחכם, ולבעלות עור כהה יותר הניגודיות שבצבע הכסף מדגיש יותר את היופי שלהן ויוצר יותר רושם. גם אופן עיצוב הצמיד עם הקולקציה המרהיבה והעשירה שלנו יאפשר לך לשלב את הצמידים להופעה יפה במיוחד, שתהייה ייחודית רק לך ועם מבחר הצמידים הקיים תוכלי למצוא צמיד בעיצוב אישי כזה שיתאים לכל אירוע אם זה לאירועים גדולים ומיוחדים ואם זה לשגרה ועבור היום יום, כי כל צמיד שלנו נראה נפלא גם עם חליפות עסקים וגם עם שמלות וג'ינסים, הקולקציה שלנו מאפשרת את ההידור והבולטות אך גם את המראה העדין לצמיד שתוכלי לענוד גם ליום יום. הצמידים שלנו מתאימים לכל אירוע יוקרתי ומפואר והם גם מתאימים לענידה יום ימית, וכל תכשיט מיוצר עם מחשבה ובחירה קפדנית, חשוב לנו להקפיד על  גימור מושלם ועל עיצובים מקוריים ויוצאי דופן, שידגישו את הטעם האישי שלך ויתנו לך את כל הבמה.

מדוע עזבתי את הזהב ועברתי לצמידי כסף

בזמן האחרון אני שומעת על נשים רבות שעוברות לתכשיטי כסף על פני הזהב ואם הייתן שואלות אותי לפני שנה הייתי אומרת לכן שאין מצב ומתחילה להיכנס ללחץ רק מהמחשבה שהצמיד המרוקאי האהוב שלי יהיה בארון. אך בזמן האחרון כשהסתכלתי על צמידי הכסף של חברות שלי, הדחף שלי להוציא את הכסף מהארנק ושצמיד כזה יהיה שלי לנצח התעורר והחלטתי להיכנס לאינטרנט ולהתחיל להסתכל. לאחר שמצאתי את עצמי עם עגלה מפוצצת תכשיטי כסף, החלטתי סופית לעשות את המעבר ולהשאיר את תכשיטי הזהב לאירועים מיוחדים יותר.

צמידי כסף בפחות כסף

למרות שלקנות צמיד יקר עושה תחושה טובה על הלב, מלאי מורחב ומבחר גדול בין התכשיטים מחממים את הלב הרבה יותר. כמות הפעמים שחלמתי על תכשיטים מזהב ולא יכולתי להרשות לעצמי לרכוש. צמידי כסף עולים פחות מצמידי זהב אך עדיין נחשבים לעמידים ויוקרתיים. את הכסף אפשר לשפשף בעדינות עם מטלית והוא נראה כאילו הוא הרגע יצא חדש מהמפעל. כך אפשר לשמור על מלאי גדול ולענוד אותם מתי שמתחשק לך להרגיש רעננה ויוקרתית.

מתאימים לכל לוק ולכל זמן

בזמן שמצאתי את עצמי מורידה את תכשיטי הזהב שלי לעתים תכופות את צמידי הכסף שלי לא הורדתי מהרגע שהם הגיעו אלי. לעיתים תכופות צמידי הזהב לא התאימו לי לצבעי הבגדים שהחלטתי ללבוש, הרגישו לי בולטים וזוהרים מדי לעוד יום במשרד, ובעיקר פחדתי שיקרה להם משהו בגלל מחירם הגבוה. צמידי הכסף לעומת זאת מתאימים לי לכל סיטואציה, חתונה של חברה, מסיבה במועדון, יום במשרד ואפילו סתם לטייל עם הכלב. בנוסף, לא משנה מה לבשתי ואיזה צבע הרגיש כאילו התכשיטים הכסופים הותאמו לבגדי על ידי מעצבת, והשלימו לי כל מראה ללוק הורס.

צמידי כסף בריאים לנשמה אבל לא רק

לא כולן יודעות ומכירות אבל למתכת הכסף יש סגולות רפואיות מדהימות. למתכת כסף יש מוניטין מוכח במלחמה בזיהומים, והיא גם עוזרת במניעת שפעת, ריפוי פצעים, ויסות חום פנימי במחזור הדם ועוד. רבים דיווחו על שיפור ברמות האנרגיה ועל איזון במצבי רוח לאחר ענידת תכשיטי כסף, שכן תכונותיה הטבעיות של המתכת הזו יכולות לנטרל מתחים חשמליים חיצוניים, לשפר את זרימת הדם ואת האיזון הכללי של טמפרטורת הגוף, וכן לסייע בשמירה על ניקיון וחסינות פיזיים.

img_ArticleTag צמידי כסף
בניית אתרים 2all